logo

Domovní Servis
O nás PDF Tisk

 

Vítejte na stránkách Domovní Servis.

 

Poskytujeme komplexní služby v oblasti bydlení. Od údržby a odstraňování běžných závad které se v domácnosti mohou vyskytnout až po kompletní zajištění správy bytových domů soukromých vlastníků nebo SVJ. Prioritou je pro nás spokojenost zákazníka a jeho návrat a důvěra v případě potřeby.

 

Zabýváme se dvěma hlavními činnostmi a to zajišťováním kompletní správy a údržby nemovitostí a rekonstrukce domů, bytů a chalup převážně pro bytová družstva a soukromý sektor.

 

Provádíme převážně úpravy obytných částí a to zejména v dnešní době oblíbených půdních vestaveb a údržbu společných prostor bytových domů, včetně pravidelných a jednorázových úklidů vnitřních i vnějších prostor, sečení trávy a zimní údržbu komunikací. Je pro nás samozřejmostí realizovat díla v kvalitě odpovídající představám investora a splňující požadavky patřičných norem, předpisů a moderních technologií.


V současné době spravujeme nemovitosti stálých zákazníků v celkové hodnotě cca. 40 mil. korun.


I vy máte možnost využít našich služeb a stát se našimi spokojenými zákazníky. Pokud máte zájem o jakoukoliv informaci, nabídku, nápad, dotaz či potřebu o něčem informovat, neváhejte nás kontaktovat.

 

Kontakt

Domovní servis

Podskalí 44
387 11 Katovice

tel: 777 017 996

e-mail: info(at)domovni-servis.cz
e-mail: stavby(at)domovni-servis.cz

IČO: 65959434
DIČ: CZ7611151691

Facebook


Založeno na Joomla!. Designed by: business website hosting joomla hosting plans Valid XHTML and CSS.